İMKA
hakkında

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi mezunu Mustafa KAYA tarafından kurulan firmamız; kurulduğu günden bu yana arşivcilik sektörünün oluşmasına ve gelişmesine büyük katkılar sağlamıştır.

Her kurum ve kuruluşun yapısına özel olarak geliştirdiği arşiv düzenleme sistemleri ile sektörde farklılığını ortaya koyan firmamız; KADOS (Kurum Arşivleri Doğru Dosyalama Sistemi) ve belediyelerin teknik müdürlüklerinin arşivleri için geliştirdiği TADOS (Teknik Arşivler Doğru Dosyalama Sistemi) ile ilklere imza atmanın gururunu yaşamıştır.

Belge ve bilginin yönetimi ile ilgili olarak karşılaşabilecek tüm sorunlarda, kurumlara özel çözümler sunan firmamız; arşiv yazılımları, fiziki arşiv düzenleme, dijital arşivleme, doküman tarama, envanter çıkarma, dosya tasnif planları ve yönetmelikler hazırlama, PAPİRÜS kütüphane otomasyonu, kütüphane ile ilgili tüm teknik hizmetler ve arşiv kütüphane sarf malzemelerinin teminini sağlamaktadır.

Tüm arşiv faaliyetlerinin eksiksiz olarak yönetilebildiği ve kurumların ihtiyaçlarına özel olarak sürekli geliştirilen arşiv yazılımımız ARŞİVCİM; 2013 yılından itibaren her kurumun yapısına uygun koşullarla satışa sunulmaktadır.

Endüstriyel Tarayıcı üreticilerinden Primagest Co. ile imzalanan anlaşmayla İmage Value tarayıcılarının Türkiye Distribütörlüğünü, Ortadoğu ve Avrupa Yetkili Satıcılığını üstlenen firmamız; sektörde yeni bir İLK'e daha imza atmıştır.

Bünyesinde endüstriyel tarayıcı bulunduran ilk arşiv firması olarak BPO TURKEY'i hizmete açan firmamız; arşivlerin hızlı, güvenli ve mümkün olan en düşük maliyetle elektronik ortama aktarılmasını sağlamaktadır.

Sağladığı güven ve kaliteli hizmet anlayışının sonucu , referansları ile büyüyen ve başarı hikayeleri ile dolu 16 yılı geride bırakan firmamız, sürekli farklı kalarak arşivcilik sektöründe iz bırakmaya devam edecektir.

 

İMKA LTD.ŞTİ.

Fiziksel ve Dijital Arşivleme Çözümleri

icon box image

IMAGE VALUE

Dünyanın En Hızlı Endüstriyel Tarayıcıları

icon box image

ARŞİVCİM

Dünyanın Neresinde Olursanız Olun, Arşiviniz Hep Yanınızda...

icon box image

icon box image

CSIT BİLİŞİM

Hedefimiz ... Güvenliğiniz ...
Siber Güvenlik Teknolojileri

ÜST